GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kaffekoppar 6925608
nr 692 5608
Kaffekoppar
4 st, olika, Meissen
Kondition: slitage, skador, 2:a sorteringar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 april 2011
kl 19:58:08
18/4 08:47:14